👉 „Dziwny” oznacza: niezrozumiały dla innych.
👑 Wiesz, to jest ok, że ktoś Cię nie rozumie, jeśli żyjesz po swojemu.
👑 To jest ok żyć inaczej niż chcą inni.
Tak bardzo boimy się, co inni powiedzą, pomyślą, jaki wydadzą wyrok, że przestajemy być sobą, bo gubimy zaufanie do siebie, a wraz z nim krok po kroku znika nasze poczucie wartości.
Inny oznacza tylko i wyłącznie INNY!
Jesteś sobą, bo masz prawo być sobą, a poza tym, jeśli Tobie jest dobrze, to po co z tego rezygnować? Jeśli masz pokój w sercu, to słuchaj swojego serca – ono przecież zna Ciebie najlepiej i najdłużej.
Inny to ani lepszy ani gorszy – każdy z nas ma prawo być sobą a inni nie muszą tego rozumieć…